Certified Educator
Level 1 - kurs

Poznaj zastosowania platformy Google Workspace for Education w codziennej pracy nauczyciela i zdobądź umiejętności, które pozwolą Ci zdać egzamin Google Certified Educator Level 1.

Kup teraz

Maciej Danieluk
Certyfikowany trener Google

298 zł

Jeśli chcesz wykupić kurs dla kadry pedagogicznej w swojej placówce oświatowej, zadzwoń pod numer: +48 883 842 791

Nauczycielu, podnieś swoje kwalifikacje z Google!

Tylko 3 kroki dzielą Cię od zdobycia prestiżowego certyfikatu Google Educator Level 1, a udział w kursie to pierwszy z nich. Nasze szkolenie online w języku polskim pomoże Ci zdobyć nowe cyfrowe kompetencje i bez trudu zademonstrować swoją biegłość w obsłudze aplikacji Google podczas egzaminu.

Zapisz się na kurs przygotowawczy w ramach FOTC Academy.

Zdobądź potrzebną wiedzę i umiejętności.

Podejdź do egzaminu Google Educator Level 1.

1.

2.

3.

liczba uczestników:

maks. 30 osób

czas trwania kursu:

6 tygodni (19 lekcji)

kolejna edycja:

20 kwietnia 2022

Jesteś tutaj

Podczas pięciu edycji FOTC Academy przeszkoliliśmy 75 osób, które opowiedziały nam o tajnikach pracy w szkole. Teraz jeszcze konkretniej pokazujemy nauczycielom, jak najlepiej i najskuteczniej mogą wykorzystywać narzędzia Google Workspace w swojej codziennej pracy.

edycja

Jako uczestnik otrzymasz:

Materiały i filmy instruktażowe zgromadzone na Google Classroom przygotują Cię do wykonania zadań podobnych do tych, które czekają Cię na egzaminie.

Dostęp do platformy
Google Workspace

Opiekę tutora Macieja Danieluka

Samouczki wideo i zadania do lekcji

Po ukończeniu kursu otrzymasz oficjalne zaświadczenie od Niepublicznej Placówki Doskonalenia Nauczycieli – Grupy Edukacyjno-Szkoleniowej SOKRATES.

Urodzony w Poznaniu, absolwent Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza na kierunku Planowanie Przestrzenne i Gospodarka Lokalna. Od 2009 roku nauczyciel informatycznych przedmiotów zawodowych w technikum informatycznym oraz informatyki w szkole podstawowej.

Jest członkiem grupy Superbelfrzy RP i trenerem umiejętności ICT.

Założył i przez wiele lat prowadził portal dla nauczycieli http://www.literka.pl, a obecnie prowadzi serwis https://nowoczesnenauczanie.edu.pl/.


Zdobył certyfikaty Google Educator Level 1 i 2 oraz tytuł Google for Education Certified Trainer.

O prowadzącym

Maciej Danieluk

Jak wziąć udział w kursie?

Jeśli jesteś nauczycielem i chcesz uczestniczyć w kursie przygotowującym do egzaminu Google Educator, to wypełnij wszystkie pola w formularzu zgłoszeniowym. Zaczekaj na mailowe potwierdzenie udziału oraz instrukcję uiszczenia opłaty za kurs.

Liczba miejsc jest ograniczona, więc decyduje kolejność wpłat.

* - pola wymagane

FAQ

Odpowiedzi na pytania, które często zadają nam uczestnicy kursu.

Czy udział w kursie jest płatny?

Tak. Dla pojedynczego nauczyciela cena kursu to 298 zł.

Jeśli jesteś dyrektorem(-ką) szkoły i chcesz zapisać na szkolenie wielu członków swojej kadry pedagogicznej, to przysługuje Ci zniżka, której wysokość jest zależna od liczby uczestników. Zadzwoń pod numer +48 883 842 791, aby poznać szczegóły.

Czy dostanę zaświadczenie ukończenia kursu?

Tak. Każdy, kto ukończy kurs, dostaje oficjalne zaświadczenie wystawione przez Niepubliczną Placówkę Doskonalenia Nauczycieli SOKRATES. Nie jest to jeszcze oficjalny certyfikat Google. By zdobyć certyfikat Google, trzeba przystąpić do egzaminu.

Co zyskuję dzięki udziałowi w kursie przygotowawczym FOTC Academy?

Kurs pozwoli Ci utrwalić i uporządkować swoją dotychczasową wiedzę na temat aplikacji Google, a także zdobyć nowe, praktyczne umiejętności. Zyskasz wsparcie doświadczonego opiekuna oraz dostęp do materiałów wideo, lekcji online i zadań, które przygotują Cię do egzaminu Google Educator Level 1.

Kiedy otrzymam certyfikat Google Educator Level 1?

Certyfikat otrzymasz dopiero po zdaniu oficjalnego egzaminu Google.

Kto prowadzi szkolenie?

Maciej Danieluk nauczyciel informatyki, a także certyfikowany trener Google, będzie odpowiadał na Twoje pytania zawsze, gdy będziesz potrzebować wsparcia mentora.

Jak długo trwa kurs i kiedy się zacznie?

Kurs rozplanowany jest na 6 tygodni. Kurs możesz rozpocząć już dziś, lub w dogodnym dla Ciebie terminie. Po rejestracji otrzymasz najważniejsze informacje organizacyjne na skrzynkę pocztową.

Ile czasu muszę poświęcić na naukę?

Na platformie FOTC ACADEMY w ramach kursu uzyskujesz dostęp do 19 modułów, które składają się z około 45- minutowej lekcji wideo oraz praktycznych zadań do wykonania. Możesz uczyć się w swoim tempie i o dowolnej porze dnia.

Jak będzie wyglądało zakończenie kursu? Jakie są dalsze kroki?

Po zakończeniu nauki otrzymasz zaświadczenie ukończenia kursu od grupy Sokrates - Niepublicznej Placówki Doskonalnia Nauczycieli. Dodatkowo otrzymasz pakiet informacji na temat przebiegu egzaminu Google Educator Level I oraz poznasz szczegóły dotyczące procesu rekrutacji na drugi poziom kursu FOTC Academy.

Nie znalazłeś
kursu dla siebie?Zostaw adres e-mail i bądź na bieżąco z kolejnymi edycjami FOTC Academy.

FOTC © 2021