Certified Educator Level 1

k u r s

Poznaj zastosowania platformy Google Workspace for Education w codziennej pracy nauczyciela i zdobądź umiejętności, które pozwolą Ci zdać egzamin Google Certified Educator Level 1.

Kup teraz

Maciej Danieluk
Certyfikowany trener Google

data rozpoczęcia:

10 stycznia 2022

czas trwania kursu:

6 tygodni (19 lekcji)

liczba uczestników:

maks. 30 osób

p r z y g o t o w a w c z y

298 zł

Jeśli chcesz wykupić kurs dla kadry pedagogicznej w swojej placówce oświatowej, zadzwoń pod numer: +48 883 842 791

Nauczycielu, podnieś swoje kwalifikacje z Google!

Tylko 3 kroki dzielą Cię od zdobycia prestiżowego certyfikatu Google Educator Level 1, a udział w kursie to pierwszy z nich. Nasze szkolenie online w języku polskim pomoże Ci zdobyć nowe cyfrowe kompetencje i bez trudu zademonstrować swoją biegłość w obsłudze aplikacji Google podczas egzaminu.

Zapisz się na kurs przygotowawczy w ramach FOTC Academy.

Zdobądź potrzebną wiedzę i umiejętności.

Podejdź do egzaminu Google Educator Level 1.

1.

2.

3.

Jako uczestnik otrzymasz:

Materiały i filmy instruktażowe zgromadzone na Google Classroom przygotują Cię do wykonania zadań podobnych do tych, które czekają Cię na egzaminie.

Dostęp do platformy
Google Workspace

Opiekę tutora Macieja Danieluka

Samouczki wideo i zadania do lekcji

Po ukończeniu kursu otrzymasz oficjalne zaświadczenie od Niepublicznej Placówki Doskonalenia Nauczycieli – Grupy Edukacyjno-Szkoleniowej SOKRATES.

Urodzony w Poznaniu, absolwent Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza na kierunku Planowanie Przestrzenne i Gospodarka Lokalna. Od 2009 roku nauczyciel informatycznych przedmiotów zawodowych w technikum informatycznym oraz informatyki w szkole podstawowej.

Jest członkiem grupy Superbelfrzy RP i trenerem umiejętności ICT.

Założył i przez wiele lat prowadził portal dla nauczycieli http://www.literka.pl, a obecnie prowadzi serwis https://nowoczesnenauczanie.edu.pl/.


Zdobył certyfikaty Google Educator Level 1 i 2 oraz tytuł Google for Education Certified Trainer.

O prowadzącym

Maciej Danieluk

Jak wziąć udział w kursie?

Jeśli jesteś nauczycielem i chcesz uczestniczyć w kursie przygotowującym do egzaminu Google Educator, to wypełnij wszystkie pola w formularzu zgłoszeniowym. Zaczekaj na mailowe potwierdzenie udziału oraz instrukcję uiszczenia opłaty za kurs.

Liczba miejsc jest ograniczona, więc decyduje kolejność wpłat.

* - pola wymagane

FAQ

Odpowiedzi na pytania, które często zadają nam uczestnicy kursu.

Czy udział w kursie jest płatny?

Tak. Dla pojedynczego nauczyciela cena kursu to 298 zł.

Jeśli jesteś dyrektorem(-ką) szkoły i chcesz zapisać na szkolenie wielu członków swojej kadry pedagogicznej, to przysługuje Ci zniżka, której wysokość jest zależna od liczby uczestników. Zadzwoń pod numer +48 883 842 791, aby poznać szczegóły.

Czy dostanę zaświadczenie ukończenia kursu?

Tak. Każdy, kto ukończy kurs, dostaje oficjalne zaświadczenie wystawione przez Niepubliczną Placówkę Doskonalenia Nauczycieli SOKRATES. Nie jest to jeszcze oficjalny certyfikat Google. By zdobyć certyfikat Google, trzeba przystąpić do egzaminu.

Co zyskuję dzięki udziałowi w kursie przygotowawczym FOTC Academy?

Kurs pozwoli Ci utrwalić i uporządkować swoją dotychczasową wiedzę na temat aplikacji Google, a także zdobyć nowe, praktyczne umiejętności. Zyskasz wsparcie doświadczonego opiekuna oraz dostęp do materiałów wideo, lekcji online i zadań, które przygotują Cię do egzaminu Google Educator Level 1.

Kiedy otrzymam certyfikat Google Educator Level 1?

Certyfikat otrzymasz dopiero po zdaniu oficjalnego egzaminu Google.

Kto prowadzi szkolenie?

Maciej Danieluk, certyfikowany trener Google, poprowadzi lekcje i webinary, a także będzie odpowiadał na Twoje pytania zawsze, gdy będziesz potrzebować wsparcia mentora.

Jak długo trwa kurs i kiedy się zacznie?

Kurs rozplanowany jest na 6 tygodni. Rozpoczyna się 29 listopada startowym webinarem, w którym Maciej Danieluk przekaże uczestnikom wszystkie najważniejsze informacje organizacyjne.

Ile czasu muszę poświęcić na naukę?

Trzy razy w tygodniu na platformie Classroom będzie zamieszczana 45-minutowa lekcja wideo oraz praktyczne zadanie do wykonania. Możesz uczyć się w swoim tempie i o dowolnej porze dnia.

Jak będzie wyglądało zakończenie kursu? Jakie są dalsze kroki?

Po kursie odbędzie się webinar podsumowujący, podczas którego dowiesz się wszystkiego na temat zapisów i przebiegu egzaminu Google Educator Level 1. Poznasz też szczegóły dotyczące procesu rekrutacji na drugi poziom kursu FOTC Academy.

Nie znalazłeś
kursu dla siebie?Zostaw adres e-mail i bądź na bieżąco z kolejnymi edycjami FOTC Academy.

FOTC © 2021