Zobacz inne kursy przygotowawcze:

Certfied Educator
Workspace Foundation

Cloud Foundation

k u r s

Podczas darmowego kursu zdobędziesz szeroką wiedzę na temat wykorzystywania usług, produktów i narzędzi Google oraz przygotujesz się do egzaminu Google Cloud Digital Leader.

Zarejestruj się

data rozpoczęcia:

6 czerwca 2022

czas trwania kursu:

5 tygodni (13 godzin)

liczba uczestników:

20 studentów

p r z y g o t o w a w c z y

Podczas czterech edycji FOTC Academy przeszkoliliśmy 80 studentów, którzy z rozwiązaniami chmurowymi wiążą swoją przyszłość. To osobiste doświadczenie pozwoliło nam lepiej poznać ich potrzeby i – na tej podstawie – dopracować program kursu Cloud Foundation.

Studencie, podnieś swoje kwalifikacje z Google!

Tylko 3 kroki dzielą Cię od zdobycia certyfikatu Google Cloud Digital Leader, a udział w kursie to pierwszy z nich. Nasze szkolenie online w języku polskim pomoże Ci zdobyć nowe cyfrowe kompetencje i bez trudu zademonstrować swoją znajomość usług Google Cloud podczas egzaminu.

Zapisz się na kurs przygotowawczy w ramach FOTC Academy.

Zdobądź potrzebną wiedzę i umiejętności.

Podejdź do egzaminu Google Cloud Digital Leader.

1.

2.

3.

Jako uczestnik otrzymasz:

Materiały i filmy instruktażowe zgromadzone na Google Classroom przygotują Cię do wykonania zadań podobnych do tych, które czekają Cię na egzaminie.

Samouczki wideo i inne materiały edukacyjne

Opiekę tutora Kamila Putz

Dostęp do laboratoriów ćwiczeniowych

Podczas kursu weźmiesz udział w sesji Q&A z inżynierem z Google oraz w konsultacjach z przedstawicielami z HR-u FOTC, dzięki którym poznasz możliwości rozwoju swojej chmurowej kariery.

Doradztwo w sprawie kariery i sesja Q&A

Podwójny inżynier – Associate Cloud Engineera zdobył na uczelni Google Cloud, a tytuł inżyniera na Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych. W godzinach 8.00-16.00 (a jak trzeba to i w nocy) dzieli się z klientami FOTC wiedzą z obsługi GCP. Po pracy odpala Xboxa lub płytę indukcyjną w kuchni. W przyszłości chciałby pojechać do Naddniestrza, najlepiej własnym kamperem.


Kamil jest też trenerem programowania dla dzieci i młodzieży.

O prowadzącym

Kamil Putz

Associate Cloud Engineer | Gremlin Certified Chaos Engineering Praciticioner | Yugabyte DB Associate | Implementing Cisco Wireless Network Fundamentals

  • Associate Cloud Engineer
  • Gremlin Certified Chaos Engineering Praciticioner
  • Yugabyte DB Associate
  • Implementing Cisco Wireless Network Fundamentals

Jak wziąć udział w kursie?

Jeśli jesteś studentem i chcesz uczestniczyć w bezpłatnym, pilotażowym kursie przygotowującym do egzaminu Google Cloud Digital Leader, to wypełnij wszystkie pola w formularzu zgłoszeniowym i zaczekaj na mailowe potwierdzenie udziału.
W kolejnym kroku otrzymasz dostęp do testu wiedzy, który należy wypełnić, aby zakwalifikować się do udziału w kursie.

Liczba miejsc jest ograniczona, więc zastrzegamy sobie prawo do selekcji uczestników.

* - pola wymaganePamiętaj o uzupełnieniu testu wiedzy, który przyjdzie do Ciebie drogą mailową po wypełnieniu niniejszego formularza.Co mówią uczestnicy

Fajnie poprowadzone, prowadzący ciekawi i dobrze dobrany materiał - Krzysiek

Bardzo pogodni prowadzący, fajnie było się spotkać i poznać :) - Julia

Zabrakło jakiegoś błędu ponieważ kurs sam w sobie był idealny. Łączył teorię z praktyką i zawierał w miarę potrzebne informacje. - Rafał

Róbcie to dalej, bo to bardzo fajna inicjatywa! - Maciej

Świetna robota. Dziękuję za zaproszenie i pozdrawiam serdecznie :) Szanuję za inicjatywę i szansę jakie dajecie studentom, zwłaszcza w dzisiejszych czasach gdzie o stanowisko Juniora trzeba walczyć a kursy są drogie. - Marcin

FAQ

Odpowiedzi na pytania, które często zadają nam uczestnicy kursu.

Co zyskuję dzięki udziałowi w kursie przygotowawczym FOTC Academy?

Kurs pozwoli Ci utrwalić i uporządkować swoją dotychczasową wiedzę na temat usług Google, a także zdobyć nowe, praktyczne umiejętności. Zyskasz wsparcie doświadczonego opiekuna oraz dostęp do materiałów wideo, lekcji online i zadań, które pomogą Ci przygotować się do oficjalnego egzaminu Google Cloud Digital Leader.

Dla kogo przeznaczony jest ten kurs?

Jeśli masz status studenta i chcesz wstąpić na ścieżkę certyfikacji Google Cloud, aby zyskać cenne kwalifikacje zawodowe oraz odnieść sukces na rynku pracy w erze digitalizacji, to ten kurs jest właśnie dla Ciebie!

Kto poprowadzi szkolenie i jak będzie mnie wspierał?

Autorem i opiekunem podczas szkolenia jest Kamil Putz. Przez cały czas trwania kursu możesz kontaktować się z prowadzącym i zadawać mu pytania. Na cotygodniowych spotkaniach online z Kamilem będziesz mieć szansę na podsumowanie swoich postępów w nauce.

Czy będzie okazja do praktycznych ćwiczeń?

Tak, każdy uczestnik otrzyma dostęp do laboratoriów, czyli platformy z praktycznymi zadaniami dotyczącymi tematu lekcji. Laboratoria są po angielsku, by przygotować Cię do anglojęzycznego egzaminu Google Cloud. Każde ćwiczenie jest ograniczone czasowo i zaraz po oddaniu zadania otrzymujesz feedback dotyczący tego, co zostało zrobione dobrze, a co źle.

Jak długo trwa kurs i kiedy się zacznie?

Kurs trwa 5 tygodni i obejmuje około 13 godzin lekcji wideo, spotkań online oraz ćwiczeń. Webinar początkowy zaplanowany jest na 6 czerwca 2022 o godzinie 16.

Jak ten kurs pomoże mi zdobyć przewagę na rynku pracy?

Wiedza na temat usług Google Cloud stanie się Twoim atutem podczas planowania kariery, bo na kursie dowiesz się również jak najlepiej zastosować nowe umiejętności techniczne w biznesie.


Odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące specyfiki pracy chmurowych specjalistów otrzymasz w trakcie sesji Q&A z doświadczonym inżynierem z Google Cloud, a swoje dalsze możliwości rozwoju poznasz podczas konsultacji zawodowych z przedstawicielami HR-u firmy FOTC.

Co muszę wiedzieć przed rozpoczęciem kursu?

Wszystkie informacje organizacyjne będą przekazywane uczestnikom drogą mailową.

Jak będzie wyglądało zakończenie kursu? Jakie są dalsze kroki?

Po kursie odbędzie się webinar podsumowujący, podczas którego dowiesz się wszystkiego na temat zapisów i przebiegu egzaminu Google Cloud Digital Leader. Poznasz też szczegóły dotyczące procesu rekrutacji na kolejny poziom kursu FOTC Academy.


Następne szkolenia przygotują Cię do zdobycia wyższych poziomów certyfikacji Google Cloud – najpierw Associate Cloud Engineer, a w końcu Proffesional Cloud Architect.

Nie znalazłeś
kursu dla siebie?Zostaw adres e-mail i bądź na bieżąco z kolejnymi edycjami FOTC Academy.

FOTC © 2021